אטרקציית הנהיגה העצמית על המיני ג'יפ ריינג'ר הינה חדשה בנוף של אילת, ונמצאת בין נהיגה עצמית על טרקטורונים, לטיולים מאורגנים בג'יפים. עקב כך רבים מהמתעניינים באטרקציה, אינם יודעים כיצד לכנות את הריינג'ר.יש המעדיפים לקרוא לו "טרקטורון" , ואילו אחרים בוחרים ב"גי'פ" אולם המיני ג'יפ ריינג'ר הוא לא טרקטורון ולא ג'יפ. המיני ג'יפ הוא בעצם הכלאה של טרקטורון וג'יפ גם יחד. הוא קצת יותר גדול מטרקטורון , אבל הביצועים שלו בשטח דומים יותר לג'יפ. הוא יציב, חזק, ובעל יכולות להתגבר על מכשולי השטח כמו הג'יפ, אולם בגלל מידותיו הקטנות כמו של הטרקטורון, הוא מצליח להיכנס לשטחים שהג'יפים הגדולים אינם יכולים.

המיני ג'יפ ריינג'ר הינו רכב כביש שטח אולטימטבי למדבר הרי אילת.

הוא מבטיח את מלוא הבטיחות לנוסעים ולנהג, מצויד בחגורות בטיחות לכל נוסע, אוטומטי וקל לתפעול. נהיגה עצמית ברכב ייחודי זה מהווה חוויה מוטורית בפני עצמה. לרכב עבירות שטח מדהימה, מתלים נפרדים לכל גלגל ושלושה מושבים בחזית המבטיחים הנאה רבה ומלאה לכל הנוסעים מהחוויה המדברית המוטורית.

על טיולי שטח - אילת |  מבצעים, מחירונים - אטרקציות באילת |  טיולים - אזור אילת |  טיולי שטח וחבילות תיור - קבוצות |  Mini Jeep - Tour eilat

טיולי טרקטורונים - אילת

קידום אתרים - גדות מערכות מידע